The Oasis Hotel
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το The Oasis Hotel Μπουένος Άιρες απέχει περίπου 1 χλμ. από το Προεδρικό Μέγαρο και 500 μέτρα από το Παλάτι Barolo. Αυτό το aparthotel διαθέτει επίσης χώρος στάθμευσης.
Αυτό το ξενοδοχείο έχει εκλεκτή τοποθεσία, 16 λεπτά με τα πόδια από τον Μητροπολιτικό Καθεδρικό Ναό του Μπουένος Άιρες. Ο Οβελίσκος του Μπουένος Άιρες είναι 600 μέτρα από το Oasis και το συγκρότημα Usina del Arte είναι σε απόσταση περίπου 3 χλμ. Τα κοντινά θρησκευτικά αξιοθέατα περιλαμβάνουν τη Βασιλική της Παναγίας του Πιλάρ, περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από αυτό το κατάλυμα. Ο σταθμός λεωφορείων Terminal de Combis Obelisco απέχει σε απόσταση μόνο 350 μέτρων., ενώ ο πλησιέστερος σταθμός του υπόγειου σιδηρόδρομου Avenida de Mayo απέχει 550 μέτρα από αυτό το άνετο ξενοδοχείο.
Τα δωμάτια περιλαμβάνουν μπαλκόνι για την άνεση των πελατών.
Δοκιμάστε αργεντίνικη κουζίνα στο Cafe Tortoni που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χρηματοκιβώτιο
- 24ωρη υποδοχή
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Πυροσβεστήρες
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες καθαριότητας
Στο δωμάτιο
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια αξιοθέατα δίπλα σε τo The Oasis Hotel αξίζει να επισκεφτούμε;
Το Παλάτι Barolo είναι ένα από τα κορυφαία αξιοθέατα (βαθμολογία 9.2/10), που απέχει 8 λεπτά με τα πόδια από τo The Oasis Hotel. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε τo The Oasis Hotel;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του τo The Oasis Hotel στις 11:00. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει τo The Oasis Hotel;
Σε τo The Oasis Hotel μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Οικογενειακή σουίτα με κρεβάτι king-size, Οικονομικό δωμάτιο με δύο μονά κρεβάτια και Απλό δωμάτιο με δύο μονά κρεβάτια. - ❓
Ποια πολιτική ακύρωσης υιοθετεί τo The Oasis Hotel.
Σε τo The Oasis Hotel υποστηρίζουν δωρεάν ακύρωση. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με το ξενοδοχείο.